Home

Podstránky

Subpage First Lego League
Subpage Informatická súťaž iBobor
Subpage CISCO - Network Academy games
Subpage Súťaž ZENIT v programovaní
Subpage Robotický Battle na Alejovej

Súťaže na kotrých sme sa zúčastnili

2016 < www.robotickybattle.tk >
V súťaži Robotický Battle, ktorá má celoslovenský charakter súťažilo skoro 80 tímov. Naši žiaci sa umiestnili na 4.mieste v kategórii RobotRace. Súťaže sa zúčastnilo 8 žiakov z prváckej informatickej triedy. Žiakov pripravovali Ing. Vrabel a Ing. Poradský.
< Foto> < Korzar > < video > < video TV Markiza >

2015/2016 FLL v Košiciach
< výsledky>
V predvianočnom čase, 15.12. 2015 sa aula Maxima TUKE zaplnila viac ako 100kou súťažiacich na regionálnom turnaji súťaže FIRST LEGO League. Naše družstvo Šrobsters sa umiestnilo celkovo na 5. mieste.
2016 < Turnaj v Košiciach >

2014/2015 Máme 2. miesto v kategórii ROBOT GAME a špeciálnu "Cenu poroty"
< výsledky>
Máme 2. miesto v kategórii ROBOT GAME a špeciálnu "Cenu poroty"
< Foto > V regionálnom kole FLL, ktoré sa uskutočnilo 23.1.2015 v OC Optima sa naše družstvo "Srobsters" umiestnilo na skvelom druhom mieste v kategórii ROBOT GAME a získalo špeciálnu "Cenu poroty". Na súťaž sa naši žiaci pripravovali pod vedením, pp. Poradský, Pejko, Vrabel.

2014
< Foto > Na Komín
Cez víkend naši žiaci z 1.B Miro Bugorčík a Juraj Slivka pomáhali na súťaži v lezení robotov pri prezentáciách v stánku FLL a našich robotov v interiéri Cassovaru T-Systems. Cieľom súťaže bolo navrhnúť a zostrojiť robota schopného vyliezť na komín (komínový rebrík) v areáli CASSOVAR BUSIESS CENTER NA Žriedlovej 13 v Košiciach.

2013/2014 < wýsledky >
< Video > Dňa 15.11.2013 sa v Košiciach na Technickej univerzite konala súťaž v programovaní robotov. Naše družstvo Šrobsters sa v kategórii ROBOTGAME umiestnilo na 4.mieste. Na túto súťaž pripravovali žiakov Ing. Poradský, Ing. Pejko, Ing. Vrabel


2012/2013
< wýsledky >
Dňa 30. 11. 2012 sa v Košiciach na Technickej univerzite konala súťaž v programovaní robotov. Naše družstvo Šrobsters sa v kategórii ROBOTGAME umiestnilo na 4.mieste. Na túto súťaž pripravovali žiakov Ing. Poradský, Ing. Pejko, Ing. Vrabel
http://www.fll.sk/assets/files/archiv/2012/FLL_2012_Kosice_results.pdf

2011 FIRST LEGO League na Slovensku - Máme 2. miesto
< výsledky>
< Diplom > Naše družstvo v zložení Tomáš Iľaš, Viktor Kopčík a Stanislav Žoldák získali 2. miesto v robotickej súťaži ŠKOLA LEGO v kategórii "Skúmanie čiernej planéty"!

2011
FIRST LEGO League na Slovensku - Máme 1. miesto v Robot-Design FLL 2011
< výsledky >
< Foto > < video > V regionálnom kole FIRST LEGO League sme získali 1. miesto v kategórii "Robot dizajn" a skončili sme na konečnom šiestom mieste. Súťaže sa zúčastnili Viktor Kopčík, Jakub Kupčík, Stano Žoldák, Martin Straka, Jana Peťková a Zuzana Staňová.

2011 Máme 3. miesto v súžaži iBOBOR
< www.ibobor.sk > < vysledky > Z našej školy sa na 3. mieste v kategórii Junior umiestnil Samuel Homolya, (74.67 bodov) a v kategórii Senior na 15. mieste Martina Drencakova, (60.67 bodov)

2011 Krajské kolo súťaže ZENIT v programovaní - Máme 2.miesto
< Foto > Vo štvrtok 1. 12. 2011 konalo krajského kola súťaže ZENIT v programovaní. Náš študent Jakub Kupčík, sa umiestnili na 2. mieste kategórie B. V Kategórii A sa na 8. a 9. mieste umiestnili Viktor Kopčík a Milan Zolota. Blahoželáme.

2010 < výsledky > < o súťaži > < video > Naši žiaci sa zúčastnili na regionálnom kole súťaže v programovaní robotov, ktorá sa konala 12. novembra 2010 sa na SOŠ Automobilovej v Košiciach. Súťaž organizovala Katedra výrobnej techniky a robotiky, TU v Košiciach. V kategórii Research Presentation sme boli 10., Robot Design 4., Robot Game 2., Teamwork 8., Celkovo na 6. mieste z 12 družstiev. Našich žiakov pripravoval Ing. Pejko. Registračným poplatokom 89Euro do súťaže prispelo Združenie rodičov.

2010
Naši žiaci súťažili s robotmi z Lega, www.korzar.sk
Čítajte viac: www.korzar.sk:
< Foto > < video > < video >
Telocvičňa SOŠ automobilovej na Moldavskej ulici v Košiciach sa v piatok zmenila na robotické "ihrisko". Bol tam 2. ročník regionálneho kola First Lego League na Slovensku, najväčšej robotickej súťaže pre žiakov ZŠ.

KOŠICE. Zúčastňujú sa jej deti na celom svete, najlepšie tímy postupujú do medzinárodných kôl či na celosvetový festival.
Spájali a sadrovali kosť

V SR sa robia tri regionálne kolá - v Košiciach, B. Bystrici a Bratislave. Organizátorom košického bola Katedra výrobnej techniky a robotiky Strojníckej fakulty TU v Košiciach.

"Na Slovensku sa bude konať i turnaj pre krajiny V4, okrem dvoch najlepších slovenských tímov tam teda budú súťažiť Česi, Maďari a Poliaci," povedal nám Jozef Svetlík, hlavný organizátor turnaja. "Súťaž je určená pre deti od 10 do 16 rokov. Všetko je z kociek Lego, napríklad v kategórii Robot-Game musia spojiť a zasadrovať zlomenú kosť. Táto úloha platí pre tímy na celom svete, každý rok sa mení, v tomto roku je zameraná na medicínu."

2008 Výsledky CISCO OLYMP

Umiestnenie študentov v súťaži CISCO OLYMP 2008 . Súťaž družstiev:- 4. miesto Lukáš Krišák-4.C, Martin Pitoňák-3.C, Martin Vavrek-4.C; -11. miesto Tomáš Bašista-3.C, Adam Kövári-3.C, Viktor Ruska-3.C. Súťaž jednotlivcov kategória UNI: - 4. miesto Lukáš Krišák-4.C, - 5. miesto Adam Kövári-3.C. Súťaž jednotlivcov kategória PT: - 6. miesto Marek Pančišin-4.C, - 13. miesto Martin Pitoňák-3.C.

2009
Výborné umiestnenia našich študentov Súťaž v programovaní - Zenit
3. decembra 2009 sa na Gymnáziu Poštová konalo krajské kolo Zenit v programovaní. Z našej školy sa na popredných miestach umiestnili: Ján KOBEZDA 4.C, 6. miesto, Richard KONEČNÝ 3.C, 11. miesto. Štefan TUTKO 2.C, 4. miesto a Miloš KOŠÍK 2.C 7. miesto. Všetkým blahoželáme.

2004
Dna 16.11.2004 sa na gymnaziu Srobarova organizovala sutaz v programovani pre studentov strednych skol. Medzi sebou zapolili dvojclenne druzstva z roznych skol. Vysledky su dostupne na stranke http://judge.srobarka.sk/DS2004/results/. Zopar fotiek zo sutaze si mozete pozriet tu. BWPOW

Click on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to viewClick on the thumbnail to view
Click on the thumbnail to view
 
V ziadnom pripade neposielajte emaily na tuto adresu: nikto@srobarka.sk